Ogłoszenia

 • CIĄGŁE ZAPISY – ZACZNIJ KURS JUŻ JUTRO! PRZY OPCJI BEZ WYKŁADÓW ZACZYNAMY JEŹDZIĆ SZYBCIEJ! *

 • GWARANTUJEMY zdanie egzaminu z jazdy za 1 razem przy dobrej współpracy z instruktorem!

  Cena kursu niższa na automacie!

 • Sala wykładowa ul.Witosa 65 i 66 Szprotawa – w każdy poniedziałek o godz. 17:00 Szprotawa  -(zapisy telefonicznie, e-mail, przez tę stronę(kontakt), Facebook lub osobiście), jeździmy do miasta Żagań, Bolesławiec, Zielona Góra.

 • Sala wykładowa Żagań  ul. Gimnazjalna 14  – kurs w każdy poniedziałek o godz. 17:00 –(zapisy na umówionym spotkaniu w dowolnym miejscu w Żaganiu lub  telefonicznie, e-mail, Facebook lub tę stronę (kontakt).

 • Kursy także  w Małomicach – (tu zapisy tylko telefonicznie, e-mail, Facebook lub tę stronę (kontakt) – jeździmy do miasta Żagań lub Bolesławiec.

 • Kursy także w Kożuchowie – (tu zapisy tylko telefonicznie, e-mail, Facebook lub tę stronę (kontakt) jeździmy w mieście Żagań lub Zielona Góra.

 • Kursy także w Przemkowie – (tu zapisy tylko telefonicznie, e-mail, Facebook lub tę stronę (kontakt) – jeździmy do miasta Głogów, Żagań – do wyboru.

 • Kursy także w Żarach – (tu zapisy tylko telefonicznie, e-mail, Facebook lub tę stronę (kontakt) – jeździmy po mieście Żagań.

   

          Jeżeli nie dodzwonisz się do nas na numery sieci plus podajemy dodatkowy nr  Orange 572 636 066

Kursy i jazdy również na automacie*

CIĄGŁE ZAPISY – ZACZNIJ KURS JUŻ JUTRO! PRZY OPCJI BEZ WYKŁADÓW ZACZYNAMY JEŹDZIĆ SZYBCIEJ! *

EGZAMINY NA NASZYCH POJAZDACH – na tym, którym się uczyłeś/aś

AUTA Z AUTOMATYCZNĄ I MANUALNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW

TYLKO U NAS ANTYWIRUSOWE AUTA! i ANTYWIRUSOWE SALE WYKŁADOWE! (dezynfekcja po każdych wykładach),  AUTA DEZYNFEKOWANE CO 2 GODZ.- PO KAŻDEJ ZMIANIE KURSANTA! KURSY NON-STOP. BOISZ SIĘ KORONAWIRUSA? -MOŻESZ TEŻ UCZYĆ SIĘ TEORII W DOMU,  ZACZYNAMY JEŹDZIĆ NAWET JUTRO !

DOJEŻDŻAMY DO KLIENTÓW W RAMACH JAZD, INFORMACJI I ZAPISU NA KURSY!

JEŻELI NIE CHCECIE ROBIĆ PRAWKA U INNYCH PÓŁ ROKU LUB DŁUŻEJ, ZAPRASZAMY DO NAS, U NAS KURS NAWET W MIESIĄC! *

1 miejsce w Szprotawie w zdawalności egzaminów praktycznych 50 % w 2022r

1 miejsce i najwyższa zdawalność w Powiecie Żagańskim 75%! (za pierwsze półrocze 2019) z egzaminów praktycznych, 56% za cały rok – zdjęcia w zakładce Galeria.

Najwyższa zdawalność w 2018 w Powiecie 74% na egzaminach teoretycznych ! (pierwsze półrocze)

Znów najlepsza zdawalność w 2018 w Szprotawie 43,3%  na egzaminach praktycznych!

Nie jeździj na Kia ! Nie zdawaj na Kia!  U nas egzaminy na naszych pojazdach (Toyota Yaris lub Mitsubishi), na tym którym się uczyłeś/aś.  Kia jest większa – trudniej zrobić łuk, trudniej zaparkować, po co sobie utrudniać?  Toyotą lub Mitsubishi  łatwiej i lepiej.

Szkoła jazdy T&T Tomex nie schodzi z podium. Za pierwsze półrocze 2019 roku 75%! zdawalności z egzaminów praktycznych w Powiecie Żagańskim! Jeszcze nigdy nikt nie osiągnął takiego wyniku.  Za cały 2019 r. T&T Tomex uzyskało najlepszą zdawalność w Szprotawie – egzamin praktyczny 56 %(za cały rok). Gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wspaniałego wyniku – bez Was by się to nie udało.
To dzięki Wam jesteśmy najlepsi. Dziękujemy!

TYLKO U NAS – W zakładce „Dla naszych kursantów” , którzy są w trakcie kursu w naszej szkole jazdy, po przyjściu na nasze kursy otrzymujecie hasło do bazy wiedzy (filmów nakręcanych kamerą przez nas samych w mieście Żagań – omówienie wszystkich skrzyżowań i dróg, które występują na egzaminie państwowym), trasy egzaminacyjne przydatne do zdania egzaminu państwowego.

Jeżeli nie pasuje Ci termin rozpoczęcia kursu – zadzwoń, a ustalimy date i godzinę spotkań na wykłady. Dołączać na kursy można codziennie.
U nas egzaminy państwowe na naszych pojazdach – uczysz się na naszym pojeździe i tym samym zdajesz!
Nowość – Symulator nauki jazdy na wykładach ! Tylko u nas !
Możliwość ustalania godzin spotkań na wykłady i jazd (jesteśmy dla was od 7:00 do 22:00 pon.-sob.)!

Nie możecie przyjeżdżać lub przychodzić na wykłady? Teraz możecie się uczyć w domu.

Nie możesz zdać egzaminu – zadzwoń!

Zapraszamy

*dla chętnych