Nasza Auto Szkoła

Profesjonalna Szkoła Nauki Jazdy – Auto Szkoła „T&T Tomex” numer 1 w Szprotawie !
Szanuj swój czas i pieniądze – tylko u nas wykłady w 2 tygodnie i jazda w 2 tygodnie !
*

EGZAMINY NA NASZYCH POJAZDACH

AUTA Z AUTOMATYCZNĄ I MANUALNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW

Zakładka  „Dla naszych kursantów”, którzy są w trakcie kursu w naszej szkole jazdy. Po przyjściu na nasze kursy otrzymujecie hasło do bazy wiedzy (filmów z jazd po Żaganiu, szczegółowe objaśnienie tras egzaminacyjnych, skrzyżowań itp.) przydatnej do zdania egzaminu państwowego.

Zapewniamy zdanie egzaminu państwowego z jazdy za 1 razem przy dobrej współpracy z instruktorem.

Najwyższa zdawalność egzaminów praktycznych w latach 2008, 2009 i 2013r. Drugie miejsce w 2016r. Pierwsze miejsce w 2017 i 2018r po za tym jesteśmy zawsze w czołówce.

Najwyższa zdawalność egzaminów teoretycznych w 2017 w Powiecie – 67%

Najwyższa zdawalność w 2018 w Powiecie 74% na egzaminach teoretycznych!

Znów najwyższa  zdawalność w 2018 w Szprotawie 42%  na egzaminach praktycznych!

Najlepsza zdawalność w pierwszej połowie 2019r  75%! zdawalności na egzaminah praktycznych!

U nas egzaminy na naszych pojazdach – uczysz się na naszym pojeździe i tym samym (łatwiej) zdajesz!
Nowość – Symulator nauki jazdy na wykładach ! Tylko u nas !
Jeżeli nie pasuje Ci termin rozpoczęcia kursu – zadzwoń, a ustalimy datę i godzinę spotkań na wykłady.

DOJEŻDŻAMY NA KLIENTÓW W RAMACH INFORMACJI I ZAPISU NA KURSY!

Nasza Auto Szkoła zapewnia:

 •  egzaminy na naszych pojazdach – również zapewniamy dojazd na egzamin teoretyczny i praktyczny*

 •  pomoc w załatwianiu dokumentów*

 • badania lekarskie przy większej grupie

 •  dojazd na wykłady*

 •  kurs w 2 tygodnie*

 •  pomoce naukowe – GRATIS!

 •  naukę na komputerze (Symulator nauki jazdy i testy)*

 •  dojazd osób do miejsca zamieszkania w ramach praktycznej nauki jazdy

 •  nowy sprzęt

 •  profesjonalność i nowoczesność prowadzonych zajęć oraz wysoką skuteczność na egzaminie państwowym

 •  wieloletnie doświadczenie

 •  konkurencyjne ceny

 •  Promocje.

Zapewniamy dojazd na wykłady z pobliskich miejscowości koło Szprotawy lub Żagania ( warunkiem dowozu na wykłady jest jednak przynajmniej 2 osobowa grupa z jednej miejscowości lub okolic).
Zapisy na kurs pod nr komórka 663161002, 509015877 e-mail: autoszkolatt@wp.pl lub osobiście.

PROMOCJE:

Przyprowadź na kurs kolegę lub koleżankę, a od każdej osoby dostaniesz 2 godziny jazdy GRATIS! (np. 5 osób – 10 godz. jazdy gratis)

Przyprowadź na kurs 7 osób w ciągu 30 dni, odbędziesz kurs za połowę ceny!

Przyprowadź na kurs 15 osób w ciągu 60 dni, a odbędziesz kurs  ZA DARMO!

Przy wybraniu w jednym kursie kat. A + B – dodatkowy upust!

Prowadzimy jazdy doszkalające, uzupełniające, przedegzaminacyjne*.

Prywatny ośrodek Nauki Jazdy Zaprasza:

Zajęcia z teorii odbywać się będą w określone dni tygodnia (przeważnie codziennie) w godzinach całodniowych – godziny spotkań do uzgodnienia z instruktorem. Posiadamy najnowszy program nauczania. Wykłady u nas trwają 2 tygodnie* (bez wykładów jazda również w 2 tyg.). Nowość – Symulator nauki jazdy na wykładach. Uczymy się na symulatorze jeździć samochodem* – symulator bardzo dobrze odwzorowuje prawdziwy pojazd na drogach, których będziemy jeździć, po tym przystępujemy do jazdy prawdziwym autem. ( we wszystkich innych szkołach  wykłady trwają od 1 do 2 miesięcy :/, a jazdy nawet rok)
Biuro ośrodka przy ulicy Witosa 65 i 66 w Szprotawie czynne 7:00-22:00 służy informacją w zakresie spraw organizacyjnych. Pod tel. komórkowym jesteśmy cały czas.

Zajęcia dydaktyczne prowadzone są przez instruktorów – wykładowców z doświadczeniem pedagogicznym (również po kursach Instruktorów Techniki Jazdy – czyli wychodzenia z poślizgu) z wykorzystaniem nowoczesnych nośników informacji: programu komputerowego, filmów DVD. Do tego zajęcia z pierwszej pomocy, zachowania w razie uczestnictwa w wypadku drogowym oraz rozwiązywanie komputerowych testów egzaminacyjnych. Zajęcia teoretyczne są teraz nieobowiązkowe, po przyjściu na kurs można zacząć jazdę już jutro.
Zajęcia praktyczne odbywać się będą codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-22:00 prowadzone będą na placu manewrowym oraz parkowanie i jazda w ruchu miejskim na terenie (do Państwa wyboru) Szprotawy, Żaganiu, Zielonej Górze, Bolesławcu i Głogowie. Nauka jazdy samochodem lub motorem w dużym natężeniu ruchu pozwala w pełni wykorzystać w praktyce nabytą na kursie wiedzę teoretyczną- co gwarantuje sukces na decydującym egzaminie państwowym.

Badania lekarskie -możliwość wyrobienia u nas przy większej grupie, (200zł u lekarza) lub można wyrobić w Szprotawie na ul. Odrodzenia – Dr. Pusiarska (wejście z tyłu za apteką) w poniedziałki, środy i piątki od 11:00-14:00 lub Żagań ul. Piłsudskiego 2 lub ul. Śląska, lub Żary szpital 105. Z badaniem lekarskim i zdjęciem należy się udać do Starostwa na ul. Kościuszki Szprotawa, Żagań ul. Dworcowa w celu wyrobienia nr pkk – darmowe, wyrabiane na miejscu (jeżeli jesteś niepełnoletni nr pkk wyrobisz tylko z rodzicem lub po podpisaniu zgody przez rodzica). Przystąpić na kurs można  3 miesiące przed ukończeniem 18 lat.  Zadzwoń, a pomożemy w załatwieniu tych dokumentów.

Prowadzone są też jazdy doszkalające dla posiadaczy prawa jazdy jak i osób przed egzaminem państwowym. Możliwy jest wybór instruktora oraz terminów jazd szkoleniowych. Podczas zajęć zwracamy uwagę na osobiste predyspozycje szkolonego oraz atmosferę zajęć.
Uczymy profesjonalnie, nowocześnie i skutecznie.
Kurs zaczyna się codziennie lub teoria w każdy poniedziałek tygodnia o godz. 17:00 (prócz świąt) tylko na ul. Witosa 65 lub Szkoła nr 54 Szprotawa, zapisy i terminy podajemy telefonicznie,  wiad. mailowe, przez tę stronę Kontakt .
Ośrodek nasz działa od 5 Maja 2005r. na ul.Witosa 66 – okolice za bobrza blisko ul. 3-go Maja  W naszym ośrodku  pracują trzej  instruktorzy – Tadeusz i Tomasz.
Jeździmy po mieście Żagań, Zielona Góra, Głogów i Bolesławiec gdzie zdaje się egzamin państwowy. Znamy wszystkie trasy egzaminacyjne. U nas jazdę organizujemy częściej niż w innych ośrodkach.*
Cały kurs kat. „B”obejmuje 30 godz. teorii i 30 godz. jazdy praktycznej, kat. „A” – 30 godz. teorii i 20 godz. jazdy.Motor YAMAHA lub SUZUKI Gladius, wszystkie godziny są zgodne wg ustawy.

Możliwy jest system ratalny (bez odsetek) wszystkich kategorii, który musi być spłacony w czasie całego trwania kursu – który trwa od 2 tygodni do 2 lat (po 2 latach nieukończenia kursu kurs zostaje anulowany) w zależności od potrzeb kursantów i dyspozycyjności, zalecane są jednak jak najczęstsze jazdy. W cenę kursu nie jest wliczana opłata za egzamin i badania lekarskie, w żadnej innej szkole nie są wliczane te opłaty. Kurs krócej niż miesiąc czasu organizujemy na życzenie. Po odbyciu kursu wystawiamy (rachunek)*, zakańczamy kurs po czym można zapisywać się na egz. teoretyczny państwowy. Możliwe jest zdawanie egzaminu państwowego teoretycznego bez kursu (tzw. kurs eksternistyczny) po wyrobieniu nr pkk – po zdaniu egzaminu teoretycznego państwowego można przystąpić do jazd praktycznych w naszej szkole.

Nie dajcie się nabrać u innych na raty do 12 lub 24 miesiące, płacicie wtedy przez bank i przepłacacie dużo więcej. Raty u nas bez odsetek – dowolne raty ustalane z instruktorem, np. kat B – 2600 zł   i spłacacie tylko tę kwotę i nic więcej.

Pomoce naukowe – Podręcznik plus płyta CD (testy) lub podajemy stronę internetową z testami i wiadomościami.
Godzina dodatkowa z praktycznej nauki jazdy wynosi 90 zł,  spoza naszej szkoły 100zł (poprawiamy błędy po innych szkołach), nauki teoretycznej – 0 zł-(dla naszych kursantów). Wykłady odbywają się w salach wykładowych codziennie  prócz niedziel (w soboty na życzenie kursantów). Przeważnie czas trwania wykładu wynosi 3 godz.lekcyjne dziennie (1 godz = 45min), ale istnieje możliwość uzgodnienia między kursantami by wykłady były przedłużane w celu przyśpieszenia kursu.

Nauka jazdy praktycznej (u nas 1 godz. = 60 min.) zaczyna się gdy kursant zapozna się z przepisami ruchu drogowego (przy opcji nieobowiązkowych wykładów – przeczytanie książki i nauka testów w domu – jazda już na drugi dzień). Zawsze robimy wszystko na „waszą rękę”. Zawsze uczymy tak by każdy umiał jeździć, najważniejsza jest nasza współpraca – między instruktorem, a kursantem, wtedy osiągniemy cel. Staramy się by wszyscy byli zadowoleni, nam też bardzo zależy na zdawalności.
Prowadzimy doszkolenia dla osób, które nie mogą zdać egzaminu z jazdy lub teorii,  przeważnie mamy najlepszą zdawalność z naszym mieście.

Jeżeli chcesz się przepisać z innej szkoły – nic trudnego! – odbierz nr pkk, jeżeli nie wyjeździłeś wszystkich godzin powinni zwrócić reszte pieniędzy, przyjdź do nas, a dokończymy kurs.

Od 1 kwietnia 2024 roku egzamin państwowy wynosi 55 zł teoria, egzamin praktyczny 222 zł, (+ 100 zł egzamin na naszym aucie) w cenę kursu nie jest wliczony egzamin – w żadnym ośrodku nauki jazdy w cenę kursu nie jest wliczona cena egzaminu. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (WORD) znajduje się na ul. Nowej 4b w Zielonej Górze sekretariat (68) 4765370.
Wiemy gdzie egzaminatorzy prowadzą egzamin – znamy wszystkie trasy. (Nagrania tras i skrzyżowań podajemy po przyjściu do nas na kursy). Pierwsza część egzaminu odbywa się na placu gdzie wskazuje się płyny pod pokrywą silnika i światła samochodu po tym zalicza się jazdę po łuku i ruszanie ze wzniesienia z hamulca ręcznego. Następne zadanie to rozpędzanie pojazdu do min. 40 km/h i zatrzymanie przed linią. Dalsza część egzaminu odbywa się na mieście.

Istnieje możliwość wykupienia jazdy po placu egzaminacyjnym w Tomaszowie lub Bolesławcu – koszt wykupienia 40 zł/ pół h dla Word. Jedziemy naszym pojazdem i ćwiczymy na ich łuku.*

Cały państwowy egzamin praktyczny trwa minimum 25 min. Zależy nam na zdawalności, więc uczymy najlepiej jak tylko możemy – nie krzyczymy, do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie, zawsze staramy się o bezstresowe nauczanie aby kursanci mogli jak najwięcej zapamiętać z wyjeżdżonych godzin, nie zostawiamy was na placu manewrowym – zawsze służymy podpowiedzią i wyjaśnieniem. Staramy się o jak najdokładniejsze nauczanie, ponieważ nie możecie po zdobyciu Prawa Jazdy stwarzać zagrożenia w ruchu drogowym. Pamiętajmy – do egzaminu podchodzimy bezstresowo lub ograniczamy stres do minimum, najważniejsze podejść do egzaminu z koncentracją i spokojem, łatwe to nie jest, ale możliwe i do zrobienia – do czego was również przygotowujemy.

Pamiętajcie – im lepiej się nauczycie tym łatwiej będzie zdać, czyli jak się umie, zda się wszędzie – my się staramy + wasze staranie równa się – Sukces. Tylko wtedy gwarantujemy zdanie egzaminu za 1 razem.

Zapraszamy do naszej Auto Szkoły „T&T”, pamiętajcie u nas można zrobić kurs nawet w 2 tygodnie ! Egzamin na naszym aucie – tym, którym się uczysz!
Zapraszamy !!!

*dla chętnych