Nasza Auto Szkoła

Profesjonalna Szkoła Nauki Jazdy – Auto Szkoła „T&T Tomex” numer 1 w Szprotawie !
Szanuj swój czas i pieniądze – tylko u nas wykłady w 2 tygodnie i jazda w 2 tygodnie !
*

EGZAMINY NA NASZYCH POJAZDACH

AUTA Z AUTOMATYCZNĄ I MANUALNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW

NOWOŚĆ! Nauka jazdy również na aucie typu Cabrio! – Jeszcze większa frajda z jazdy!

Zakładka  „Dla naszych kursantów”, którzy są w trakcie kursu w naszej szkole jazdy. Po przyjściu na nasze kursy otrzymujecie hasło do bazy wiedzy (filmów) przydatnej do zdania egzaminu państwowego.

Zapewniamy zdanie egzaminu państwowego z jazdy za 1 razem przy dobrej współpracy z instruktorem.

Najwyższa zdawalność egzaminów praktycznych w latach 2008, 2009 i 2013r. Drugie miejsce w 2016r. Pierwsze miejsce w 2017 i 2018r po za tym jesteśmy zawsze w czołówce.

Najwyższa zdawalność egzaminów teoretycznych w 2017 w Powiecie – 67%

Najwyższa zdawalność w 2018 w Powiecie 74% na egzaminach teoretycznych!

Znów najwyższa  zdawalność w 2018 w Szprotawie 42%  na egzaminach praktycznych!

Najlepsza zdawalność w pierwszej połowie 2019r  75%! zdawalności na egzaminah praktycznych!

U nas egzaminy na naszych pojazdach – uczysz się na naszym pojeździe i tym samym (łatwiej) zdajesz!
Nowość – Symulator nauki jazdy na wykładach ! Tylko u nas !
Jeżeli nie pasuje Ci termin rozpoczęcia kursu – zadzwoń, a ustalimy datę i godzinę spotkań na wykłady.

DOJEŻDŻAMY NA KLIENTÓW W RAMACH INFORMACJI I ZAPISU NA KURSY!

Nasza Auto Szkoła zapewnia:

 •  egzaminy na naszych pojazdach – również zapewniamy dojazd na egzamin teoretyczny i praktyczny*

 •  pomoc w załatwianiu dokumentów*

 •  dojazd na wykłady*

 •  wykłady w 2 tygodnie

 •  cały kurs nauki jazdy w miesiąc*

 •  pomoce naukowe – GRATIS!

 •  naukę na komputerze (Symulator nauki jazdy i testy)*

 •  dojazd osób do miejsca zamieszkania w ramach praktycznej nauki jazdy

 •  nowy sprzęt

 •  profesjonalność i nowoczesność prowadzonych zajęć oraz wysoką skuteczność na egzaminie państwowym

 •  wieloletnie doświadczenie

 •  konkurencyjne ceny

 •  Promocje.

Zapewniamy dojazd na wykłady z pobliskich miejscowości koło Szprotawy lub Żagania ( warunkiem dowozu na wykłady jest jednak przynajmniej 2 osobowa grupa z jednej miejscowości lub okolic).
Zapisy na kurs pod nr komórka 663161002, 509015877 e-mail: autoszkolatt@wp.pl lub osobiście.
Nowa kat. „AM”-(motorowery od 14 lat! 10 godz. jazd na własnym pojeździe) – tylko u nas!

PROMOCJE:

Przyprowadź na kurs kolegę lub koleżankę, a od każdej osoby dostaniesz 1 godzinę jazdy GRATIS! (np. 5 osób – 5 godz. jazdy gratis)

Przyprowadź na kurs 10 osób w ciągu 30 dni, odbędziesz kurs za połowę ceny!

Przyprowadź na kurs 20 osób w ciągu 60 dni, a odbędziesz kurs  ZA DARMO!

Przy wybraniu w jednym kursie kat. A + B – dodatkowy upust!

Prywatny ośrodek Nauki Jazdy Zaprasza:

Zajęcia z teorii odbywać się będą w określone dni tygodnia (przeważnie codziennie) w godzinach całodniowych – godziny spotkań do uzgodnienia z instruktorem. Posiadamy najnowszy program nauczania. Wykłady u nas trwają 2 tygodnie. Nowość – Symulator nauki jazdy na wykładach. Uczymy się na symulatorze jeździć samochodem* – symulator bardzo dobrze odwzorowuje prawdziwy pojazd na drogach, których będziemy jeździć, po tym przystępujemy do jazdy prawdziwym autem. ( we wszystkich innych szkołach  wykłady trwają od 1 do 2 miesięcy :/, a jazdy nawet rok)
Biuro ośrodka przy ulicy Witosa 65 i 66 w Szprotawie czynne 7:00-22:00 służy informacją w zakresie spraw organizacyjnych. Pod tel. komórkowym jesteśmy cały czas.

Zajęcia dydaktyczne prowadzone są przez instruktorów – wykładowców z doświadczeniem pedagogicznym (również po kursach Instruktorów Techniki Jazdy – czyli wychodzenia z poślizgu) z wykorzystaniem nowoczesnych nośników informacji: programu komputerowego, filmów DVD. Do tego zajęcia z pierwszej pomocy, zachowania w razie uczestnictwa w wypadku drogowym oraz rozwiązywanie komputerowych testów egzaminacyjnych.
Zajęcia praktyczne odbywać się będą codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-22:00 prowadzone będą na placu manewrowym oraz parkowanie i jazda w ruchu miejskim na terenie (do Państwa wyboru) Szprotawy, Żaganiu, Zielonej Górze, Bolesławcu i Głogowie. Nauka jazdy samochodem lub motorem w dużym natężeniu ruchu pozwala w pełni wykorzystać w praktyce nabytą na kursie wiedzę teoretyczną- co gwarantuje sukces na decydującym egzaminie państwowym.

Badania lekarskie (200zł) można wyrobić w Szprotawie na ul. Odrodzenia – Dr. Pusiarska (wejście z tyłu za apteką) w poniedziałki, środy i piątki od 11:00-14:00 lub Żagań ul. Piłsudskiego 2 lub Żary szpital 105. Z badaniem lekarskim i zdjęciem należy się udać do Starostwa na ul. Kościuszki Szprotawa, Żagań ul. Dworcowa w celu wyrobienia nr pkk – darmowe, wyrabiane na miejscu (jeżeli jesteś niepełnoletni nr pkk wyrobisz tylko z rodzicem lub po podpisaniu zgody przez rodzica). Przystąpić na kurs można  3 miesiące przed ukończeniem 18 lat.  Zadzwoń, a pomożemy w załatwieniu tych dokumentów.

Prowadzone są też jazdy doszkalające dla posiadaczy prawa jazdy jak i osób przed egzaminem państwowym. Możliwy jest wybór instruktora oraz terminów jazd szkoleniowych. Podczas zajęć zwracamy uwagę na osobiste predyspozycje szkolonego oraz atmosferę zajęć.
Uczymy profesjonalnie, nowocześnie i skutecznie.
Kurs zaczyna się w każdy poniedziałek tygodnia o godz. 17:00 (prócz świąt) tylko na ul. Witosa 66 Szprotawa lub Żagań ul. Gimnazjalna 14. Rozpoczęcie kursu w innych naszych salach wykładowych termin rozpoczęcia kursu podajemy w zakładce Ogłoszenia lub zapisy są na telefon, termin o rozpoczęciu podajemy telefonicznie.
Ośrodek nasz działa od 5 Maja 2005r. na ul.Witosa 66 – okolice za bobrza blisko ul. 3-go Maja  W naszym ośrodku  pracują dwaj niepalący instruktorzy – Tadeusz i Tomasz
Jeździmy po mieście Żagań, Zielona Góra, Głogów i Bolesławiec gdzie zdaje się egzamin państwowy. Znamy wszystkie trasy egzaminacyjne. U nas jazdę organizujemy częściej niż w innych ośrodkach.*
Cały kurs kat. „B”obejmuje 30 godz. teorii i 30 godz. jazdy praktycznej, kat. A – 30 godz. teorii i 20 godz. jazdy.Motor YAMAHA lub SUZUKI Gladius, wszystkie godziny są zgodne wg ustawy.

Możliwy jest system ratalny (bez odsetek) wszystkich kategorii, który musi być spłacony w czasie całego trwania kursu – który trwa 1 miesiąc do 2 lat w zależności od potrzeb kursantów i dyspozycyjności, zalecane są jednak jak najczęstsze jazdy. W cenę kursu nie jest wliczana opłata za egzamin i badania lekarskie, w żadnej innej szkole nie są wliczane te opłaty. Kurs krócej niż miesiąc czasu organizujemy na życzenie. Po odbyciu kursu wystawiamy (rachunek)*, zakańczamy kurs po czym można zapisywać się na egz. teoretyczny państwowy. Możliwe jest zdawanie egzaminu państwowego teoretycznego bez kursu po wyrobieniu nr pkk – po zdaniu egzaminu można przystąpić do jazd praktycznych w naszej szkole.

Nie dajcie się nabrać u innych na raty do 12 lub 24 miesiące, płacicie wtedy przez bank i przepłacacie dużo więcej. Raty u nas bez odsetek – dowolne raty ustalane z instruktorem, np. kat B – 1500 zł  i spłacacie państwo tylko tę kwotę i nic więcej.

Pomoce naukowe – Podręcznik plus płyta CD (testy) lub podajemy stronę internetową z testami i wiadomościami.
Godzina dodatkowa z praktycznej nauki jazdy wynosi 50 zł,  (poprawiamy błędy po innych szkołach), nauki teoretycznej – 0 zł-(dla naszych kursantów). Wykłady odbywają się w salach wykładowych codziennie  prócz niedziel (w soboty na życzenie kursantów). Przeważnie czas trwania wykładu wynosi 3 godz.lekcyjne dziennie (1 godz = 45min), ale istnieje możliwość uzgodnienia między kursantami by wykłady były przedłużane w celu przyśpieszenia kursu.

Nauka jazdy praktycznej (u nas 1 godz. = 60 min.) zaczyna się gdy kursant zapozna się z przepisami ruchu drogowego. Zawsze robimy wszystko na „waszą rękę”. Zawsze uczymy tak by każdy umiał jeździć, najważniejsza jest nasza współpraca – między instruktorem, a kursantem, wtedy osiągniemy cel. Staramy się by wszyscy byli zadowoleni, nam też bardzo zależy na zdawalności.
Prowadzimy doszkolenia dla osób, które nie mogą zdać egzaminu z jazdy lub teorii,  przeważnie mamy najlepszą zdawalność z naszym mieście.

Jeżeli chcesz się przepisać z innej szkoły – nic trudnego! – odbierz nr pkk, jeżeli nie wyjeździłeś wszystkich godzin powinni zwrócić reszte pieniędzy, przyjdź do nas, a dokończymy kurs.

Od 19 stycznia 2013 roku egzamin państwowy wynosi 30 zł teoria, egzamin praktyczny 140 zł, (+ 60 zł egzamin na naszym aucie) w cenę kursu nie jest wliczony egzamin – w żadnym ośrodku nauki jazdy w cenę kursu nie jest wliczona cena egzaminu. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (WORD) znajduje się na ul. Nowej 4b w Zielonej Górze sekretariat (68) 4765370, szkolenia (68) 4765374, fax (68) 4765377
Wiemy gdzie egzaminatorzy prowadzą egzamin – znamy wszystkie trasy. Pierwsza część egzaminu odbywa się na placu gdzie wskazuje się płyny pod pokrywą silnika i światła samochodu po tym zalicza się jazdę po łuku i ruszanie ze wzniesienia z hamulca ręcznego. Następne zadanie to rozpędzanie pojazdu do min. 40 km/h i zatrzymanie przed linią. Dalsza część egzaminu odbywa się na mieście.

Istnieje możliwość wykupienia jazdy po placu egzaminacyjnym w Tomaszowie – koszt wykupienia 50 zł/h dla Word. Jedziemy naszym pojazdem i ćwiczymy na ich łuku.*

Cały państwowy egzamin praktyczny trwa minimum 25 min. Zależy nam na zdawalności, więc uczymy najlepiej jak tylko możemy – nie krzyczymy, do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie, zawsze staramy się o bezstresowe nauczanie aby kursanci mogli jak najwięcej zapamiętać z wyjeżdżonych godzin, nie zostawiamy was na placu manewrowym – zawsze służymy podpowiedzią i wyjaśnieniem. Staramy się o jak najdokładniejsze nauczanie, ponieważ nie możecie po zdobyciu Prawa Jazdy stwarzać zagrożenia w ruchu drogowym. Pamiętajmy – do egzaminu podchodzimy bezstresowo lub ograniczamy stres do minimum, najważniejsze podejść do egzaminu z koncentracją i spokojem, łatwe to nie jest, ale możliwe i do zrobienia – do czego was również przygotowujemy.

Pamiętajcie – im lepiej się nauczycie tym łatwiej będzie zdać, czyli jak się umie, zda się wszędzie – my się staramy + wasze staranie równa się – Sukces. Tylko wtedy gwarantujemy zdanie egzaminu za 1 razem.

Zapraszamy do naszej Auto Szkoły „T&T”, pamiętajcie u nas można zrobić kurs nawet w miesiąc czasu ! Na naszym aucie – tym, którym się uczysz!
Zapraszamy !!!

*dla chętnych